יפה שחם אחות מיילדת
 

איך בוחרים חדר לידה אידיאלי לקראת היום המרגש?

​​

​​​​​​​​​אחת ההחלטות החשובות ביותר ליולדת היא בחירת חדר הלידה עצמו, המקום בו תבלו שעות ולפעמים ימים לקראת הלידה ואחריה, לכן חשוב לבחור מקום שמתאים לכם ולמשפחה שלכם.

1.הכינו לעצמכם רשימת צרכים ודרישות​ וענו לעצמכם על השאלות: מה חשוב לכם, המיקום או המקום עצמו?האם יש לכם דרישות דת בהם תצטרכו להתחשב? האם אתם מחפשים חדר אישי או שזה לא רלוונטי עבורכם? הרשימה שתכינו תעזור לכם לבצע בחירה שקולה ואידיאלית עבורכם.

2. הכירו את האפשרויות מסביב – ערכו רשימה של האופציות בקרבת מקום כדי שתוכלו להשוות ולבחור. כשהרשימה מצטמצמת בצעו השוואה של יתרונות וחסרונות

3. העמיקו את המחקר בעזרת "סקר שוק". דברו עם חברים ומשפחה שהתנסו בבתי חולים שונים, קראו ברשת על מקומות מומלצים וחפשו ביקורות במדיה חברית.

4.אין טוב ממראה עיניים – ערכו סיור בבית החולים וחשבו על כל הפרטים: איך מתבצעת הכניסה לבית החולים? האם החניה נוחה לכם? האם אתם מרוצים ממראה והרכב החדר?

המומחית היא אמא לשלושה וסבתא לשישה (ושותפה פעילה בלידות כל הנכדים), בעלת תואר ראשון ושני בסיעוד, מיילדת בכירה ואחראית חדר לידה לשעבר בבי"ח בלינסון, כיום מעבירה קורסי הכנה ללידה פרטניים.

​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​
שימוש באתר מהווה אישור לשמישוש בעוגיות. לפרטים נוספים, נא לפנות לתקנון הפרטיות שלנו​​ הסכמה