חוקר מביט במיקרוסקופ

מחקר ופיתוח

 
יש לנו מחויבות להבין הורים ותינוקות
חלב אם הוא החלב הטוב ביותר עבור כל תינוק. בזכות מגוון הסגולות הטובות שבו, המשפיעות לטווח קצר וארוך כאחד. על כן, מחלקת המחקר של נוטרישה שמה לעצמה כמטרה לגלות את היתרונות הבריאותיים של חלב אם. בנוסף על כך, מנסים בנוטרישה גם להבין טוב יותר כיצד התזונה של האם המניקה משפיעה על בריאותה ועל הרכב החלב שלה. "תזונת תחילת החיים של נוטרישה" חוקרת חלב אם כבר מעל 60 שנה. זהו אתגר מדעי חדש ומרתק.
 
עשרות שנות ניסיון
ב-1946, אספה נוטרישה לראשונה צוות מחקר שיעבוד וינתח באופן בלעדי תחומים שונים בתזונת תינוקות. כ-40 שנה לאחר מכן, טכנולוגיות מתקדמות יותר נכנסו לשימוש וסייעו לניתוח הרכב חלב האם. ב-1993 קיבלה יחידת המחקר של נוטרישה הסמכת 9001  ISO לכל פעולות המחקר שלה. ב-1998 פיתח הצוות בגרמניה את קונספט הפרה-ביוטיקה FOS/GOS ורשם את הפטנט הראשון – צעד חשוב עבור עתיד החברה ותזונת תחילת החיים שלה.
 
רשת בינלאומית שהולכת ומתרחבת
"תזונת תחילת החיים של נוטרישה" מעסיקה נכון להיום 380 בני אדם, מ-20 מדינות, ב-5 מרכזי מחקר: אוטרכט, שבהולנד; פרידריכסדורף, שבגרמניה; ליברפול שבבריטניה; אדלייד שבאוסטרליה; ובסינגפור. נוטרישה, יצרנית נוטרילון, פועלת בתוך רשת בינלאומית גדולה הממשיכה להתרחב שכוללת מכוני מחקר, אוניברסיטאות, בתי חולים לימודיים וספקים מהתעשייה.
 
כמו כן, קמה ועדה מייעצת מדעית באירופה ובאסיה, במטרה לקבל חוות דעת מקצועיות והערכות מומחים על המחקר שלנו ועל פיתוח המוצרים שלנו. דבר זה מבטיח שהחידושים של נוטרישה יהיו רלוונטיים מבחינה קלינית ויענו על דרישות הלקוחות.
 
"תזונת תחילת החיים של נוטרישה" מפרסמת באופן קבוע בעיתונות המקצועית ומציגה בכנסים מדעיים בינלאומיים. כמו כן, נוטרישה מזמינה למתקני המחקר שלה בעלי מקצוע מתחום הבריאות, קובעי מדיניות רפואית ומומחים מדעיים, כדי לחלוק ולדון במחקר שמאחורי המוצרים.
 
ממשיכים לשפר ולפתח
המחקר אינו פוסק לעולם. "תזונת תחילת החיים של נוטרישה" רוצה את הטוב ביותר עבור תינוקות, ולכן תמיד ממשיכים לחפש דרכים לשפר את תזונת התינוקות שלנו. זה לא נעשה רק במעבדה, אלא גם באמצעות דיאלוג עם לקוחות, המספקים לנו תובנות חיוניות לפיתוח מוצרים חדשים התורמים לבריאותו ורווחתו של התינוק שלכם.
​​​​​​

מומחיות

שימוש באתר מהווה אישור לשמישוש בעוגיות. לפרטים נוספים, נא לפנות לתקנון הפרטיות שלנו​​ הסכמה