אישה מחבקת מאחור תינוק ושניהם מחייכים

האיכות והסטנדרטים הגבוהים שלנו

תזונה איכותית לתינוק שלכם
חברת נוטרישה, מבטיחה את איכות מוצריה על ידי קביעת סטנדרטים גבוהים: מאיכות האדמה בה גדלים מוצרי הבסיס ועד לאופן שבו המזון נארז ומאוחסן.
 
כהורים, אתם שואפים שהתינוק שלכם יגדל להיות בריא וחזק. אנו יודעים כמה מורכבת המשימה יכולה להיות, ויודעים שתזונה טובה ונכונה היא המפתח לבריאות הילד שלכם. לכן, אנו עושים כל מאמץ לספק לכם מוצרים איכותיים עבור יילדכם, שיעניקו לו את כל מה שהוא צריך כדי לגדול ולהתפתח בצורה הולמת. חברת נוטרישה, יצרנית נוטרילון פורמולת המשך לתינוקות, מייצרת מזון לתינוקות כבר מעל 100 שנים.

כיצד מקפידים ומנטרים בחברת נוטרישה, יצרנית נוטרילוןאת איכות המוצרים?
כל העובדים בנוטרישה וספקי חומרי הגלם מחויבים ליצירת מזון תינוקות באיכות הגבוהה ביותר. האיכות ממלאת תפקיד מרכזי גם בייצור וגם בעיבוד. הסטנדרטים המחמירים מחייבים לנטר ולבדוק את המוצרים באופן רציף ושיגרתי, החל מגידול וייצור המזון ועד שהוא מגיע למדף, תוך הבטחת בטיחות מרבית של המוצר.
 
בלב תהליך בקרת האיכות של נוטרישה, יצרנית נוטרילון פורמולת המשך לתינוקות,  נמצאת המעבדה המרכזית, שבה בודקים 60 עובדים למעלה מ-12,000 דגימות בכל שנה. בקרת האיכות מתחילה בחומרי הגלם. החקלאים המספקים תוצרת לחברה מקבלים הנחיות מדויקות כיצד להימנע מזיהומים. גם העבודה בשדה מנוטרת באופן רציף על ידי מומחים, אך ורק ספקים שמקפידים על הסטנדרטים המחמירים נוטרישה מצטרפים לשורותיה.
 
בנוטרישה בודקים הכל  – מתחילת תהליך הייצור ועד למוצר הסופי – עד 300 פעמים. רק עם סטנדרטים כאלה של איכות, שלעיתים קרובות הם מחמירים יותר מדרישות החוק, ניתן להבטיח בטיחות מרבית של מוצר.
 
​​​​​​

מומחיות

שימוש באתר מהווה אישור לשמישוש בעוגיות. לפרטים נוספים, נא לפנות לתקנון הפרטיות שלנו​​ הסכמה