שימו לב

הנקה היא הדבר הטוב ביותר לתינוק שלכם, לכן חשוב שתקראו הודעה זו

לחיצה על הכפתור 'המשך', תאפשר לכם לראות מידע על מוצרי החלב של נוטרילון פורמולת המשך ליילודים, וכן מוצרים אחרים. אם תבחרו להמשיך, פירוש הדבר שנתתם הסכמתכם לכך ש-Nutriclub יספק מידע זה על פי בקשתכם האישית.

הנקה היא הדבר הטוב ביותר עבור תינוקות ומוטב להתחיל בה מיד לאחר הלידה. ההחלטה שלא להניק היא החלטה שקשה לחזור ממנה. שילוב של הנקה והאכלה מבקבוק בשבועות הראשונים של חיי התינוק יכול להפחית את ייצור חלב האם. חשוב מאד שהאם מניקה תאכל תזונה נכונה ומאוזנת. העלות וההשלכות החברתיות של השימוש בתמ"ל צריכות להוות חלק מהשיקול כיצד להאכיל את התינוק. אם החלטתם לבחור בתמ"ל, חשוב ביותר להקפיד על כל הנחיות ההכנה. כמו כן, מומלץ שתתייעצו עם רופא ילדים, אחות טיפת חלב או יועצת הנקה מוסמכת לגבי הזנת התינוק שלכם.

חוסר זמני צפוי במוצרי נוטרילון קומפורט ונוטרילון HA

חברת טבע, המשווקת את תרכובת המזון לתינוקות נוטרילון מבית נוטרישה, מודיעה על חוסר זמני הצפוי  במוצרים נוטרילון קומפורט ונוטרילון HA , תרכובות מזון לתינוקות המכילות חלבון מפורק חלקית, ומבקשים להתנצל בפני ההורים על אי הנוחות. 

הסיבה לחוסר הזמני במוצרים אלו נעוצה בשריפה שפרצה במפעל של היצרנית, נוטרישה בהולנד, לפני מספר חודשים, אשר גורמת לעיכוב באספקת המוצרים לישראל ולמדינות נוספות בעולם.

אנו פועלים להחזרה מלאה של המוצרים למלאי במהירות האפשרית, ומתחייבים לעדכן על כך בהקדם. 

אנו מתנצלים על אי הנוחות וממליצים להתייעץ עם גורם מקצועי לגבי פורמולה חלופית, ועומדים לרשותכם בכל עניין במוקד Nutrimoms  במספר 1800-300-123 שיחת חינם.


 
 
 
​​
שימוש באתר מהווה אישור לשמישוש בעוגיות. לפרטים נוספים, נא לפנות לתקנון הפרטיות שלנו​​ הסכמה