שימו לב

הנקה היא הדבר הטוב ביותר לתינוק שלכם, לכן חשוב שתקראו הודעה זו

לחיצה על הכפתור 'המשך', תאפשר לכם לראות מידע על מוצרי החלב של נוטרילון פורמולת המשך ליילודים, וכן מוצרים אחרים. אם תבחרו להמשיך, פירוש הדבר שנתתם הסכמתכם לכך ש-Nutriclub יספק מידע זה על פי בקשתכם האישית.

הנקה היא הדבר הטוב ביותר עבור תינוקות ומוטב להתחיל בה מיד לאחר הלידה. ההחלטה שלא להניק היא החלטה שקשה לחזור ממנה. שילוב של הנקה והאכלה מבקבוק בשבועות הראשונים של חיי התינוק יכול להפחית את ייצור חלב האם. חשוב מאד שהאם מניקה תאכל תזונה נכונה ומאוזנת. העלות וההשלכות החברתיות של השימוש בתמ"ל צריכות להוות חלק מהשיקול כיצד להאכיל את התינוק. אם החלטתם לבחור בתמ"ל, חשוב ביותר להקפיד על כל הנחיות ההכנה. כמו כן, מומלץ שתתייעצו עם רופא ילדים, אחות טיפת חלב או יועצת הנקה מוסמכת לגבי הזנת התינוק שלכם.

חוסר זמני צפוי בנוטרילון AR

אנו מבקשים להודיע על חוסר זמני הצפוי במוצר נוטרילון AR, המסייע להפחתת פליטות בקרב תינוקות הסובלים מריפלוקס ומבקשים להתנצל בפני ההורים על אי הנוחות.

הסיבה לחוסר הזמני בנוטרילון AR  היא שריפה שפרצה במפעל של היצרנית נוטרישה בהולנד, אשר גורמת לעיכוב באספקת המוצר לישראל ולמדינות נוספות בעולם.

אנו פועלים להחזרה מלאה של המוצר למלאי במהירות האפשרית, ומתחייבים לעדכן אתכם על כך בהקדם.

יש להדגיש כי מוצרי נוטרילון AR  אשר עדיין במלאי בארץ יוצרו עוד טרם השריפה והם תקינים ובטוחים לשימוש וכי יתר המוצרים ממשפחת נוטרילון זמינים במלאי כרגיל.

אנו ממליצים להתייעץ עם גורם מקצועי לגבי פורמולה חלופית, ועומדים לרשותכם בכל עניין במוקד Nutrimoms  במספר 1800-300-123 (שיחת חינם).


​​​​​
 
​​​​​​
שימוש באתר מהווה אישור לשמישוש בעוגיות. לפרטים נוספים, נא לפנות לתקנון הפרטיות שלנו​​ הסכמה