שימו לב

הנקה היא הדבר הטוב ביותר לתינוק שלכם, לכן חשוב שתקראו הודעה זו

לחיצה על הכפתור 'המשך', תאפשר לכם לראות מידע על מוצרי החלב של נוטרילון פורמולת המשך ליילודים, וכן מוצרים אחרים. אם תבחרו להמשיך, פירוש הדבר שנתתם הסכמתכם לכך ש-Nutriclub יספק מידע זה על פי בקשתכם האישית.

הנקה היא הדבר הטוב ביותר עבור תינוקות ומוטב להתחיל בה מיד לאחר הלידה. ההחלטה שלא להניק היא החלטה שקשה לחזור ממנה. שילוב של הנקה והאכלה מבקבוק בשבועות הראשונים של חיי התינוק יכול להפחית את ייצור חלב האם. חשוב מאד שהאם מניקה תאכל תזונה נכונה ומאוזנת. העלות וההשלכות החברתיות של השימוש בתמ"ל צריכות להוות חלק מהשיקול כיצד להאכיל את התינוק. אם החלטתם לבחור בתמ"ל, חשוב ביותר להקפיד על כל הנחיות ההכנה. כמו כן, מומלץ שתתייעצו עם רופא ילדים, אחות טיפת חלב או יועצת הנקה מוסמכת לגבי הזנת התינוק שלכם.

האכלה בבקבוק בבית החולים

האכלה בבקבוק בבית החולים - כל מה שצריך לדעת

האכלה בתרכובת מזון לתינוקות בבית החולים

חלב אם הוא המזון הטוב ביותר עבור תינוקך, אולם במידה ותחליטי שברצונך להשתמש כבר בבית החולים בתרכובת מזון לתינוקות​, תשמחי לדעת כי הן זמינות להורים ולתינוקות בכל בתי החולים בישראל. לכן, אם בכוונתכם להזין את התינוק מבקבוק, אתם יכולים להיות רגועים. בכל בתי החולים בישראל ישנה יותר מחברה אחת שמספקת תרכובות מזון לתינוקות, כך שיתאפשר לכם לבחור את המזון המועדף עליכם כבר בבית החולים.

בחלק מבתי החולים ילמדו אתכם כיצד להכין את בקבוק האוכל הראשון לתינוק. זה בדיוק הזמן לשאול כל שאלה שעולה בדעתכם כדי להיות בטוחים לגבי עיקור והכנת הבקבוקים בעצמכם.

שימוש בפטמה הנכונה

בהאכלה מבקבוק, אין פטמה אחת שמתאימה לכל התינוקות. כל תינוק שונה מרעהו וייתכן שתצטרכו לנסות פטמות ובקבוקים שונים עד שתמצאו את זו שתינוקכם אוהב. פטמות רבות עשויות מסיליקון, אך יש תינוקות שמתקשים לאכול מהן מפני שהן פחות גמישות ושונות מדי מהפטמה של האם. ייתכן שתגלו שהתינוק שלכם מעדיף פטמות חומות ורכות יותר או פטמות בצורה שונה, כמו פטמות אורתודונטיות. ייתכן גם שתצטרכו להחליף את הבקבוקים והפטמות בחודשים הראשונים כדי להמשיך בהאכלה נינוחה של התינוק.

אם תאכילו את התינוק שלכם מבקבוק בבית החולים, ייתכן שהצוות יספק לכם פטמות לשימוש     חד-פעמי. זכרו את סוג הפטמה שבו השתמשתם כדי שתוכלו להשתמש בפטמה דומה בבית ולהימנע משיבוש השגרה של התינוק. תמיד תוכלו גם להתייעץ עם מומחה הבריאות שלכם שיוכל להמליץ ולהנחות אתכם על הפטמה המתאימה ביותר לתינוקכם

.​ 

​​​​​​​
שימוש באתר מהווה אישור לשמישוש בעוגיות. לפרטים נוספים, נא לפנות לתקנון הפרטיות שלנו​​ הסכמה