הודעת עוגיות

 

נוטרישה וספקי השירות מצד שלישי שלנו עשויים להשתמש במגוון טכנולוגיות, בין השאר, בעוגיות, כדי לאסוף ולהעריך כיצד מתפקדים האתרים שלנו או האפליקציות לניידים שלנו. עוגיות הן קבצי מידע קטנים אשר ייאספו בדפדפן האינטרנט שלך כדי לעקוב אחר מידע ביקורים. עוגיות נמצאות בשימוש נרחב באינטרנט.

עוגיות מאחסנות מידע שאתה מספק בצורות שונות (כולל שמך, כתובת הדוא"ל שלך ותאריך הלידה המשוער), כמו גם את העדפות הגלישה שלך, כך שהמערכות שלנו מזהות אותם לצורך הפעם הבאה בה תבקר, ודבר זה מאפשר לנו להתאים את האתר שלנו עבורך בהתבסס על העדפותיך ובכך הופך את האתר לקל יותר לשימוש. המידע מבוסס על כתובת ה-IP שלך, כמו גם על מידע שאתה מספק במילוי הטפסים שלנו או כלי הניטור שלנו. אנו עשויים גם לאסוף סטטיסטיקות אנונימיות מצטברות אשר יסייעו לנו להבין כיצד האתר שלנו נמצא בשימוש וכיצד אנו יכולים לשפר אותו בעתיד.

אנחנו משתמשים גם בעוגיות כדי לנתח את סטטיסטיקות האתר, כגון עמודים בהם ביקרו וכמה זמן נשארו בהם המבקרים. הן מאפשרות לנו לנטר את השימוש באתר כדי להתאים את השירותים והמוצרים שלנו. לעולם איננו שומרים עוגיות מיותרות במכשיר בו אתה גולש באינטרנט, אלא אם אתה נותן לנו רשות מפורשת לכך.

עוגיות מאוחסנות במשך 4 שבועות לפחות בזיכרון הדפדפן שלך ואז הן נמחקות או מוחלפות. עוגיות הן לא תוכנה שעלולה להרוס קבצים כלשהם במחשב. המידע המושג על ידי השימוש בעוגיות נשמר במשך עד שנתיים.

במקרה ונשנה את הדרך בה אנו משתמשים בעוגיות באתרי האינטרנט שלנו או באפליקציות שלנו, תתבקש לתת את הסכמתך המפורשת. 

לפני שנשתמש בנתונים אישיים שנאספו דרך עוגיות, תמיד תוכל לבחור במפורש שלא להשתתף. אם אינך רוצה שיישמרו עוגיות במחשב שלך, אתה יכול להתאים את דפדפן האינטרנט שלך כדי לדחות עוגיות אולם תצטרך למלא את כל הטפסים באתר בכל פעם שאתה נכנס אליו.

כמו כל נתונים אישיים אחרים שאנו עשויים לאסוף ממך, כל הנתונים האישיים שייאספו על ידי שימוש בעוגיות יטופלו ​​​

להמלצות ותמיכה פנו לצוות התזונאיות המקצועיות שלנו

צוות התזונאיות של נוטרילון זמין עבורכם לכל שאלה במגוון פלטפורמות

x