מדיניות הגנה על הפרטיות

 

המחויבות שלנו לפרטיות

תודה על ביקורך באתר האינטרנט שלנו.

 

אנו מכבדים את זכותך לפרטיות אשר אתה משתמש באתרי האינטרנט שלנו ומשתף אותנו (באופן אלקטרוני) במידע האישי שלך. לכן, פיתחנו מדיניות פרטיות זו כדי להסביר כיצד Nutricia, חברות הבת שלה וסניפיה ("Nutricia") אוספת, מאחסנת, משתמשת ומעבדת את המידע האישי שאתה מספק לנו דרך אתרי האינטרנט המופעלים על ידי Nutricia. מדיניות פרטיות זו מסבירה גם כיצד אתה יכול לקבל גישה ולעדכן את המידע האישי שלך או להגיש תלונה כנגד איסוף המידע האישי שלך או דיוקו.

 

קרא בבקשה מדיניות פרטיות זו והבן את הפעולות הרלבנטיות הנוגעות למידע האישי שלך לפני שאתה משתף מידע זה עימנו. בביקור באתר האינטרנט שלנו, ושימוש באפליקציות שלנו, או כל דרך אחרת בה אתה מספקת לנו את המידע אודותיך, אתה מקבל את הנוהג המתואר במדיניות פרטיות זו. אם אינך מסכים למדיניות פרטיות זו, בבקשה אל תשתמש באתר אינטרנט זה.

 

מדיניות פרטיות זו עשויה להשתנות ללא הודעה מוקדמת, על כן, נא עיין במדיניות פרטיות זו באופן קבוע לשינויים כלשהם. עליך לקרוא מדיניות פרטיות זו בצמוד לתנאים והתניות וכן להודעת העוגיות (Cookies), ויחדיו הן מהוות את תנאי השימוש באתרי האינטרנט והאפליקציות שלנו. נא צור קשר עימנו אם יש לך שאלות כלשהן.

 

 

מידע אישי אותו אנו אוספים

 

נתונים אישיים כלליים

בעת קיום תקשורת עימנו, בין אם בשימוש באתר האינטרנט שלנו ובאפליקציות למכשירים ניידים ובין אם בדרך אחרת, תוכל להגיש או לחשוף את המידע האישי שלך אשר יכול לשמש כדי לזהות אותך. מידע זה כולל את הפרטים האישיים שלך (שם התינוק), כתובת הבית או כתובת למשלוח דואר, מספר טלפון, תאריך לידה שלך או תאריך לידה צפוי של התינוק ו/או כתובת הדואר האלקטרוני), תמונות שלך שאתה מעלה וכל משוב לקוחות אשר אתה עשוי לרצות לחלוק עימנו (משוב לגבי מוצר או הערות).

 

חשבון ומידע דמוגרפי

אנו עשויים גם לאסוף את מידע הכניסה של החשבון שלך, שנדרש ממך ליצור את החשבון שלך אצלנו או את המידע הדמוגרפי שלך המציין מאפיינים מסוימים כגון גיל, תאריך לידה, מין, מיקום גיאוגרפי, מידע אודות משק הבית, מוצרים מועדפים ותחומי עניין.

 

הפרופיל שלך ושיתוף מידע עם אחרים

לאחר שתירשם, תיצור פרופיל משתמש אותו תוכל לשמור ולעדכן בכל עת בפרטיך האישיים וכל מידע או תמונות שתעלה יקושרו לפרופיל המשתמש שלך. אנו עשויים להשתמש בשם המשתמש שלך, הסיסמה והתמונה שלך. תוכל לבחור לחלוק מידע, או תמונות הקשורות לפרופיל המשתמש שלך, עם צוות המומחים של Nutricia. ייתכן שנאסוף גם מידע זה.

 

נתונים אחרים

אנו עשויים גם לאסוף נתונים אישיים אחרים כגון מידע אודות המכשיר שלך, כתובת ה-IP שלך, מידע אודות מערכת ההפעלה של המכשיר שלך, דפי אינטרנט בהם צפית, קישורים עליהם הקלקת וכתובות דואר אלקטרוני ודפי מידע של Nutricia אותם פתחת.

 

 

כיצד אנו אוספים את המידע האישי שלך

אנו עשויים לאסוף מידע אודותיך ממגוון של מקורות אשר כוללים מידע המגיע ישירות ממך כאשר אתה משתמש בשירותים שלנו ומביקורים באתרי האינטרנט שלנו ומידע אודותיך אותו אנו יכולים לאסוף ממקורות אחרים.

 

מידע שאנו עשויים לאסוף ממך באופן ישיר

בכמה איזורים, אתה עשוי להגיש מידע אישי ישירות אלינו. דבר זה עשוי לכלול מידע שנאסף בדרכים הבאות:

 

- אתרי אינטרנט/אפליקציות של Nutricia: כל אתרי האינטרנט מכווני לקוח (ניידים) המופעלים על ידי Nutricia, כולל רשתות חברתיות של צד שלישי כגון פייסבוק וכל אפליקציות לסמארטפונים.

 

טפסים מודפסים - כגון כרטיסי הרשמה מודפסים או טפסי הרשמה לתחרויות.

 

מועדון Nutricia - כל מידע אישי שאנו עשויים לאסוף מצרכנים דרך מועדון Nutricia, לדוגמא, אם התקשרת אלינו בנוגע לשאלה או הערה או כדי להירשם לפרסומים שיווקיים.

 

דואר אלקטרוני-לחבר - אתרי האינטרנט שלנו מציעים את האפשרות להעביר באופן אלקטרוני מאמר למישהו אחר על ידי הקשה על הקישור בתחתית אותו מאמר, ובמקרה כזה, יהיה עליך לספק את כתובת הדואר האלקטרוני שלך, כמו גם את זה של המקבל.

 

סקרים - לעיתים, אנו עשויים לבצע סקרי משתמש כדי לכוון טוב יותר את התוכן שלנו לקהל היעד שלנו. לעיתים אנו חולקים עם השותפים שלנו את המידע הגיאוגרפי המצטבר בסקרים אלה. לעולם איננו חולקים מידע זה אודות אנשים ספציפיים עם צד שלישי כלשהו.

 

הרשמה - כאשר אתה נרשם ל- Nutricia או לאתר אינטרנט של Nutricia, אנו עשויים לאסוף מידע כולל שמך, כתובת, כתובת דואר אלקטרוני, תאריך לידה, מין, סטטוס הורי ו/או היריון ומידע הקשור לילדך. אם תשנה את דעתך, תוכל בכל עת לבחור להפסיק לקבל את אותם עדכונים על ידי כניסה לפרופיל המשתמש שלך ועדכון ההעדפות שלך או הקשה על הסר הרשמה בתחתית הדואר האלקטרוני.

 

 

מידע שאנו עשויים לאסוף באופן בלתי ישיר

כאשר אתה גולש ברחבי אתר האינטרנט שלנו או בשימוש באפליקציות הניידות שלנו, אנו עשויים לאסוף מידע מסויים אודותיך מבלי שתספק אותו באופן פעיל, על ידי שימוש בטכנולוגיות מגוונות:

 

נתונים מצד שלישי -  בדרך כלל אנו אוספים מידע אישי רק ישירות ממך. עם זאת, תחת נסיבות מסוימות, אנו עשויים לקבל מידע ממקורות אחרים כגון חברות נתונים מצד שלישי או אתרי אינטרנט אשר יכולים לספק מידע נוסף אודות הצרכנים שלנו או גורמי צד שלישי איתם אנו מקיימים קידום מכירות.

 

-    תחרויות והגרלות - אנו עשויים להציע תחרויות והגרלות בהן מבוקש מידע אישי מסוים כגון שם וכתובת דואר אלקטרוני, שאלות סקר שהן חובה אודות מגוון של נתונים אישיים אחרים.

 

-    מעקב אחר שימוש - אנו משתמשים במעקב אחר דפוסי תנועת משתמש בכל אתרי האינטרנט שלנו

 

-    עוגיות אתרי אינטרנט המופעלים על ידי Nutricia אוספים, כמו מרבית אתרי האינטרנט האחרים, מידע אודות מבקרים דרך עוגיות. עוגיות הן קבצי מידע קטנים אשר ייאספו בדפדפן האינטרנט שלך כדי לעקוב אחר מידע ביקורים. אנו מציעים לך לקרוא את הודעת העוגיות שלנו בהקשר זה.

 

תקשורת עימך - אנו גם אוספים מידע אישי דרך התקשורת שלנו עם המשתמשים כגון דרך דואר אלקטרוני, או אתה מתקשר לצוות המומחים של Nutricia. אם אתה מתקשר לצוות המומחים של Nutricia, אנו נאסוף ממך את שמך ואת המיקום שלך בתחילת השיחה. אם אתה משתמש בדואר אלקטרוני כדי ליצור עימנו קשר, אנו נבקש ממך את שמך וכיצד שמעת עלינו, כמו גם את שאלתך

 

 

מידע רגיש ומידע אודות ילדים

אנו נאסוף מידע רגיש או מידע בריאותי ממך או אודותיך רק עם הסכמתך ונשתמש במידע כזה רק בהתאם לחוקי הגנת הפרטיות הרלבנטיים. באספקת מידע רגיש או מידע בריאותי אתה תיחשב כאילו נתת את הסכמתך לאיסוף מידע זה (לדוגמא, ייתכן שנבקש ממך מידע אודות תאריך הלידה הצפוי שלך) ו/או את תאריך הלידה של ילדך.

 

שים לב שאתרי אינטרנט אלה אינם מיועדים לאנשים שטרם הגיעו לגיל בגרות באיזור הגיאוגרפי שלך. הגיל בו  אדם   אינו נחשב עוד לקטין משתנה ממדינה למדינה. אם אינך בטוח, נא וודא קודם אם ייתכן שאתה עדיין נחשב לקטין במדינתך. אם אתה מתחת לגיל הבגרות, בבקשה אל תגיש כל מידע אישי.

 

Nutricia אינה אוספת ביודעין מידע אישי מילדים מתחת לגיל 13, למרות שההורים או האפוטרופוסים יכולים לספק לנו בהתנדבות מידע הקשור בילדיהם. אם נגלה כי בטעות אספנו מידע מילד, אנו נסיר את המידע אודות ילד זה מהרשומות שלנו בהקדם האפשרי. הורה או אפוטרופוס רשאי ליצור עימנו קשר אם הוא רוצה לתקן, לעדכן או להסיר מידע הקשור בילדו מכל רשומה שאנו מחזיקים או אשר מוצגת באתר האינטרנט שלנו.

 

 

המטרה לשמה נתונים אלה נאספים

אנו משתמשים וחושפים מידע שאתה מספק לנו כמתואר לך בעת האיסוף. אנו גם משתמשים במידע שמסופק לנו על ידך כדי להתאים את אתר האינטרנט שלנו וכדי ליצור עימך קשר, להציג בפניך מידע אשר עשוי להתאים לצרכים ולתחומי העניין שלך, כולל עדכוני דואר אלקטרוני מותאמים מאיתנו (רק אם תרצה לקבל אותם) וכדי לענות לשאלותיך או להגיע לבקשותיך.

 

מידע אישי שנאסף עשוי להיות בשימוש על ידי Nutricia למטרות תקשורת שיווקית (כללית).  כאשר אתה נרשם, אנו נבקש ממך לציין האם אתה מעוניין לקבל עדכונים אודות השירותים והמוצרים שלנו. אנו נשלח אליך עדכונים אלה רק אם תסכים לקבל אותם.

 

המידע האישי שלך עשוי גם לשמש לתחזוקת חשבון, כדי לשפר את החוויה שלך באתרי האינטרנט ובאפליקציות שלנו ולהפוך אותה לאישית (באמצעות עוגיות) וכדי לספק לך שירותי צרכן, כולל תגובות לשאלות שלך, לתלונות ולמשוב כללי אודות המוצרים שלנו.

 

מידע אישי שנאסף עשוי גם להיות בשימוש לצורך כמה מטרות כלליות יותר כגון שיפור אבטחת אתר האינטרנט, מחקר פנימי, סקרים וכדי לבצע שיווק פנימי ומחקרים דמוגרפיים. מידע אשר יתקבל מדואר אלקטרוני לחבר ישמש רק במקרה של שגיאות בהעברה וכן, כמובן, כדי להודיע למקבל מי שלח לו את הסיפור ולא לכל מטרה אחרת.

 

המידע שייאסף דרך התקשורת שלנו עימך וכל טופס כניסה משמש כדי לאמת את זהות המשתמשים, לשלוח הודעות דואר אלקטרוני בדבר כניסה שהתקבלה, וכדי ליצור קשר עם זוכים ו/או מקבלי פרסים. Nutricia תחשוף מידע זה לצד שלישי רק במקרה שסיפקת את הסכמתך המפורשת קודם לכן וכן (א) בחרת במפורש לקבל מידע נוסף אודות נותן חסות לתחרות, ובמקרה כזה, המידע המזהה האישי שלך יועבר למפרסם או (ב) כאשר ייתכן שכמה תחרויות יתארחו באתר האינטרנט שלנו אולם יינתנו על ידי נותן החסות ובמקרה כזה, המידע אשר סיפקת יועבר לצד שלישי, כל עוד נתת את הסכמתך המפורשת.

 

חשיפת מידע אישי

Nutricia לא תחלוק או תחשוף את הנתונים האישיים שלך עם כל צד שלישי. אנו לא מוכרים או מחכירים מידע לגורמי צד שלישי. המידע האישי שלך ישותף רק בתוך Nutricia ועם צד שלישי אם נתת את הסכמתך לבחור לקבל מידע ישירות מאותה חברת צד שלישי. אנו עשויים לחלוק את המידע האישי שלך עם:

 

- ספקי שירות, סוכנים, קבלנים: אנו עשויים להעסיק ספקים, סוכנים או קבלנים לקבלת תמיכה בעסקינו כדי לבצע עבודה עבורנו או לתמוך בנו בדברים כגון ניהול אתר אינטרנט זה, אחסון תסריטי הצ'אט שלנו, או להריץ או לתאם את קידומי המכירות שלנו, רק אם יידענו אותך במפורש ונתת את הרשאתך המפורשת לעשות כן. ייתכן שייגשו למידע האישי שלך ספקי שירות חיצוניים של Nutricia הנמצאים מחוץ למדינה שלך וייתכן שהוא יאוחסן על ידם במדינות כאלה. בשימוש באתר אינטרנט זה או ביצירת קשר עימנו באמצעות דואר אלקטרוני או טלפון, אתה מסכים לכך שנחשוף את המידע האישי שלך לקבלנים אשר עובדים עבורנו;

 

- האינטרס החוקי של Nutricia: אנו עשויים לחשוף מידע אישי אם אנו מאמינים שהדבר הכרחי כדי להגן על האינטרסים של החברה שלנו או למנוע ממנה נזק, לאכוף את הזכויות החוקיות שלנו, להגן על אנשים או על רכוש, לציית לבקשות של רשויות בהתאם לחוקים הרלבנטיים (כגון משטרה או בתי משפט) או במקרים אחרים המותרים על פי חקיקת הפרטיות.

 

 

בחירה לצאת

אם אתה מבקש לדווח על חששותיך אודות כל תוכן הקשור במידע האישי שלך, בבקשה שלח לנו דואר אלקטרוני ישיר.

 

אתה יכול בכל עת למחוק את התוכן שלך כולל תמונות אשר העלית לאחר שפרסמת אותן בכל עת. דבר זה יסיר את התוכן שלך מצפייה. אתה יכול להפסיק כל הודעות דואר אלקטרוני מ- Nutricia באמצעות ביצוע ההוראות הבאות לבחירת הפסקה מכל הודעות כאלה שאתה מקבל. אם תבחר לעזוב אותנו, תוכל לסגור את החשבון שלך אצלנו על ידי משלוח דואר אלקטרוני ישיר.  הפרופיל שלך וכל תוכן שהעלית יוסר אז מאפשרות הצפייה. אנו נצטער על עזיבתך!

 

 

שמירת נתונים, אחסון ואבטחה

אנו נוקטים בצעדים ארגוניים, טכניים ומנהליים סבירים כדי להגן את המידע הנמצא תחת שליטתנו. למרבה הצער, אף העברת נתונים דרך האינטרנט או מערכת אחסון נתונים אינה יכולה להיות מאובטחת ב-100%.

 

אנו שומרים את המידע האישי שלך למשך התקופה ההכרחית כדי להשיג את המטרות המצוינות במדיניות פרטיות זו, אלא אם תקופת שמירה ארוכה  יותר נדרשת על ידי החוק או עמידה אחרת בדרישות החוק. ברגע שהנתונים האישיים שלך לא יידרשו עוד, אנו נשמיד או נמחק מידע זה באופן מאובטח, הכל בהתאם לדרישות החוקיות.

 

אם המידע שלך נחשף לידי גורם צד שלישי, כל גורם צד שלישי כזה חייב בכל עת לספק את אותה רמת אבטחה למידע האישי שלך בדומה לזה של Nutricia והוא נדרש לשמור את המידע האישי שלך חסוי, מאובטח ולעבד אותו רק על פי ההוראות הספציפיות של Nutricia.

 

 

העברת נתונים

המידע האישי שלך עשוי להיות מאוחסן ומעובד בכל מדינה בה יש לנו מתקנים או ספקי שירותים, ובשימוש באתר אינטרנט זה אתה מסכים לכך (במקום בו נדרש על פי החוק) כי נעביר את המידע למדינות מחוץ למדינת המגורים שלך, אשר ייתכן שבהן קיימים כללי הגנת מידע שונים מאשר במדינה שלך.

 

 

קישורים לאתרים אחרים ולמדיה חברתית

אתרי האינטרנט שלנו, האפליקציות ודרכי תקשורת אחרות עשויים להכיל קישורים לאתרי אינטרנט אחרים אשר אינם מופעלים ישירות על ידי Nutricia, כגון פייסבוק. על אף שבחרנו את ההפניות שלנו בקפידה, אנו לא אחראים לכל נתונים אישיים המעובדים דרך אותם אתרי אינטרנט או אפליקציות. השימוש באתרי אינטרנט כאלה נעשה באופן בלעדי תחת התנאים וההתניות הרלבנטיים לאותם דפי אינטרנט או אפליקציות, ואנו לא אחראים לכל עיבוד נתונים או למדיניות הפרטיות של אתרי אינטרנט או אפליקציות כאלה.

 

 

גישה למידע שלך

אנו מתייחסים ברצינות לאמון שנתת בנו לאסוף, להשתמש ולשמור באופן נאות ובטוח את המידע האישי שלך.

אתה יכול לבקש גישה למידע האישי ש- Nutricia מחזיקה אודותיך באמצעות צור קשר. במקרה ולא יהיה באפשרותנו לספק לך גישה למידע האישי שלך, נסביר מדוע. במקרה והמידע האישי שלך שנאסף על ידי Nutricia אינו מדויק, אינו שלם או אינו מעודכן, אתה יכול לבקש מאיתנו לשנות מידע זה על ידי משלוח דואר אלקטרוני.

 

אם יש לך שאלות או חששות הקשורים לפרטיות, נא צור קשר עימנו ישירות. אנו תמיד נטפל בתלונתך בזמן נאות, באופן יעיל, הגון ועקבי.

להמלצות ותמיכה פנו לצוות התזונאיות המקצועיות שלנו

צוות התזונאיות של נוטרילון זמין עבורכם לכל שאלה במגוון פלטפורמות

x