שימו לב

הנקה היא הדבר הטוב ביותר לתינוק שלכם, לכן חשוב שתקראו הודעה זו

לחיצה על הכפתור 'המשך', תאפשר לכם לראות מידע על מוצרי החלב של נוטרילון פורמולת המשך ליילודים, וכן מוצרים אחרים. אם תבחרו להמשיך, פירוש הדבר שנתתם הסכמתכם לכך ש-Nutriclub יספק מידע זה על פי בקשתכם האישית.

הנקה היא הדבר הטוב ביותר עבור תינוקות ומוטב להתחיל בה מיד לאחר הלידה. ההחלטה שלא להניק היא החלטה שקשה לחזור ממנה. שילוב של הנקה והאכלה מבקבוק בשבועות הראשונים של חיי התינוק יכול להפחית את ייצור חלב האם. חשוב מאד שהאם מניקה תאכל תזונה נכונה ומאוזנת. העלות וההשלכות החברתיות של השימוש בתמ"ל צריכות להוות חלק מהשיקול כיצד להאכיל את התינוק. אם החלטתם לבחור בתמ"ל, חשוב ביותר להקפיד על כל הנחיות ההכנה. כמו כן, מומלץ שתתייעצו עם רופא ילדים, אחות טיפת חלב או יועצת הנקה מוסמכת לגבי הזנת התינוק שלכם.

כך תחליפו תמ"ל לתינוק שלכם

האם הגיע הזמן להחליף לתינוק את התמ"ל?  

ככל שהתינוק שלכם גדל, הוא זקוק לסוגי מזון שונים ומגוונים. לעיתים, אתם עשויים להתלבט האם להחליף תמ"ל. הורים רבים מתלבטים באיזה סוג להשתמש ואיך להעביר את התינוק לתמ"ל הבא. למעט מצבים מסוימים, כשיש בעיה כלשהי או בהמלצת רופא הילדים, לא מומלץ להחליף את התמ"ל באופן פתאומי. התינוק שלכם יזדקק לשבוע בערך כדי להתרגל לתמ"ל חדש, כך שעדיף שתתחילו לתת לו אותה בהדרגה.
 
אל תיבהלו אם הצואה תשתנה מבחינת התדירות, ההרכב והצבע, או שיהיו לו גזים יותר מהרגיל. זה טבעי וצפוי שיקרה, משום שתכולת הרכיבים התזונתיים בתמ"ל החדש יהיו שונים, ומערכת העיכול של התינוק שלכם זקוקה לזמן הסתגלות. לכן, לפני שאתם מחליטים לשנות את התמ"ל התייעצו עם רופא הילדים או עם אחות טיפת חלב
 

באיזה תמ"ל כדאי לכם להשתמש?

ישנם סוגי תמ"ל רבים בהם אתם יכולים לבחור, בהתאם לגיל ולצרכים של התינוק המתפתח. יש תמ"ל המסייע לבעיות עיכול, וכן תמ"ל ייעודי המכיל את הוויטמינים והמינרלים שילדכם צריך בשלב ההתפתחותי המסוים בו הוא נמצא. כדי לעשות את הבחירה הנכונה ולפני שמחליפים את סוג התמ"ל חשוב להתייעץ עם רופא ילדים. אם רופא מומחה קבע שהתינוק שלכם זקוק לחלב מיוחד  -  שנקרא לפעמים מזון למטרות רפואיות מיוחדות -  אל תשכחו לעדכן ולהתייעץ עם רופא הילדים לפני החלפת התמ"ל לתינוק.
 
תמ"ל קומפורט
זהו סוג של תמ"ל עם רכיבים תזונתיים מיוחדים, המיועד לתינוקות הסובלים מקוליק או מעצירות. אם הרופא שלכם ממליץ על כך, ניתן לעבור לתמ"ל קומפורט ללא צורך בהדרגתיות. לאחר מספר חודשים, כשהקוליק יחלוף,תוכלו לחזור לתמ"ל הרגיל, המתאים לשלב ההתפתחות של התינוק. אם אתם מחליטים לחזור לתמ"ל הרגיל, עשו זאת בהדרגה והיו ערניים שמא תסמיני הקוליק או העצירות יחזרו. מידע נוסף על תמ"ל נוטרילון קומפורט
 
תמ"ל המשך – שלב 2
תמ"ל המשך מתאים לתינוק שהגיע לגיל 6 חודשים, והוא מתוכנן במיוחד להשלמת תהליך הגמילה. תמ"ל המשך מספק לתינוק הגדל את כל רכיבי התזונה להם הוא זקוק בכמות קטנה יותר של חלב, כדי להשאיר מקום למזונות מוצקים.
 
תמ"ל לתינוקות גדלים- שלב 3
יום ההולדת הראשון של ילדכם הוא רגע מרגש וציון דרך חשוב. התינוק שלכם כבר לא תינוק, הוא פעוט, לכן זקוק לרכיבים תזונתיים שונים שיעזרו לו להמשיך להתפתח, לפעול ולגדול. מכיוון שלעתים קשה לספק את כל צרכיו התזונתיים באמצעות מזון, מומלץ להוסיף לו תמ"ל שלב 3, המיועד לפעוטות מגיל שנה ואילך, המיועד לפעוטות  מגיל שנה ואילך, כגון: נוטרילון שלב 3.​ מוצרים אלה פותחו במיוחד כדי לתמוך בתזונה של הפעוט שלכם. נוטרילון שלב 3 הוא תמ"ל לפעוטות  מגיל שנה ואילך, שמבוסס על חלב מלא. לפני החלפת התמ"ל, או אם יש לכם חששות כלשהם, התייעצו עם רופא הילדים או עם אחות טיפת חלב.
​​​​​
שימוש באתר מהווה אישור לשמישוש בעוגיות. לפרטים נוספים, נא לפנות לתקנון הפרטיות שלנו​​ הסכמה