שימו לב

הנקה היא הדבר הטוב ביותר לתינוק שלכם, לכן חשוב שתקראו הודעה זו

לחיצה על הכפתור 'המשך', תאפשר לכם לראות מידע על מוצרי החלב של נוטרילון פורמולת המשך ליילודים, וכן מוצרים אחרים. אם תבחרו להמשיך, פירוש הדבר שנתתם הסכמתכם לכך ש-Nutriclub יספק מידע זה על פי בקשתכם האישית.

הנקה היא הדבר הטוב ביותר עבור תינוקות ומוטב להתחיל בה מיד לאחר הלידה. ההחלטה שלא להניק היא החלטה שקשה לחזור ממנה. שילוב של הנקה והאכלה מבקבוק בשבועות הראשונים של חיי התינוק יכול להפחית את ייצור חלב האם. חשוב מאד שהאם מניקה תאכל תזונה נכונה ומאוזנת. העלות וההשלכות החברתיות של השימוש בתמ"ל צריכות להוות חלק מהשיקול כיצד להאכיל את התינוק. אם החלטתם לבחור בתמ"ל, חשוב ביותר להקפיד על כל הנחיות ההכנה. כמו כן, מומלץ שתתייעצו עם רופא ילדים, אחות טיפת חלב או יועצת הנקה מוסמכת לגבי הזנת התינוק שלכם.

איך תוכלו לשלב בין הנקה להאכלה מבקבוק

הנקה משולבת: ליהנות משני העולמות

אין ספק שבחרתם את הבחירה הטובה ביותר עבורכם: התינוק שלכם מקבל את הסגולות המיוחדות שיש  לחלב אם, אתם ניידים וחופשיים יותר משום ששניהם מעורבים בהאכלה. במיוחד בלילה. ואולם קחו בחשבון שככל שהתינוק יונק פחות, גופה של האם ייצר פחות חלב, לכן, האכלה משולבת היא החלטה חשובה, שמומלץ להתייעץ עליה עם יועצת הנקה או אחות טיפת חלב.
 

מתי כדאי לכם להתחיל לשלב בין הנקה והאכלה מבקבוק

אם החלטתם לשלב, כדאי להמתין עד שההנקה מבוססת היטב – זה קורה בדרך כלל בסביבות גיל ששה עד שמונה שבועות. אם תתחילו  להאכיל את התינוק מבקבוק לפני שההנקה מתבססת התינוק שלכם עשוי לפתח העדפה לאכילה מבקבוק ולוותר על ההנקה לחלוטין. המתנה עד להתבססות ההנקה מפחיתה את הסיכון שהתינוק יתבלבל, ומעניק זמן לגופך ללמוד כמה חלב לייצר ובאיזו תכיפות התינוק רוצה לינוק. לכן, כדאי שתקדישי מחשבה באילו שעות את רוצה להניק, מתי יהיה לך נוח לשמור על שגרה קבועה, שתרגיל את שדייך לייצר את כמות החלב הנכונה בזמן הנכון.
 
​​​​
שימוש באתר מהווה אישור לשמישוש בעוגיות. לפרטים נוספים, נא לפנות לתקנון הפרטיות שלנו​​ הסכמה