שימו לב

הנקה היא הדבר הטוב ביותר לתינוק שלכם, לכן חשוב שתקראו הודעה זו

לחיצה על הכפתור 'המשך', תאפשר לכם לראות מידע על מוצרי החלב של נוטרילון פורמולת המשך ליילודים, וכן מוצרים אחרים. אם תבחרו להמשיך, פירוש הדבר שנתתם הסכמתכם לכך ש-Nutriclub יספק מידע זה על פי בקשתכם האישית.

הנקה היא הדבר הטוב ביותר עבור תינוקות ומוטב להתחיל בה מיד לאחר הלידה. ההחלטה שלא להניק היא החלטה שקשה לחזור ממנה. שילוב של הנקה והאכלה מבקבוק בשבועות הראשונים של חיי התינוק יכול להפחית את ייצור חלב האם. חשוב מאד שהאם מניקה תאכל תזונה נכונה ומאוזנת. העלות וההשלכות החברתיות של השימוש בתמ"ל צריכות להוות חלק מהשיקול כיצד להאכיל את התינוק. אם החלטתם לבחור בתמ"ל, חשוב ביותר להקפיד על כל הנחיות ההכנה. כמו כן, מומלץ שתתייעצו עם רופא ילדים, אחות טיפת חלב או יועצת הנקה מוסמכת לגבי הזנת התינוק שלכם.

איך תדעו איזו כמות לשים בבקבוק ובאיזו תכיפות

כמה תינוק צריך לאכול? מגיל שבוע עד גיל שנה - המדריך

כמה תמ"ל התינוק שלכם צריך?

כל תינוק הוא שונה וכמובן התיאבון שלו משתנה באופן ניכר, ככל שהוא גדל. זה טבעי שיש תקופות בהן התינוק שלכם מבקש יותר או פחות האכלות, ועוד יותר טבעי שהצרכים שלו יהיו שונים מאילו שמתוארים בטבלה שלהן. גם אם התינוק נולד פג או במשקל לידה נמוך, דרישות ההאכלה יהיו שונות. אתם יכולים למדוד את זמני ההאכלה -מהרגע שבו התינוק מתחיל לאכול ועד לתחילת ההאכלה הבאה. כך תדעו מתי לצפות להאכלה הבאה. אבל זכרו בבקשה, שהתינוק הוא שקובע ולא השעון. המתינו לו עד שיהיה רעב.
 
למרות כל זאת, כדאי שתעזרו בטבלה, שמספקת הנחייה כללית בנוגע לתכיפות האכלת התינוק שלכם בהתאם לגילו. כמו כן, חשוב שתקפידו לקרוא את הוראות היצרן שעל האריזה. אם אינכם בטוחים, התייעצו עם רופא הילדים או עם אחות טיפת חלב. מה שבטוח בטוח.
 
מדריך להאכלת תינוק בנוטרילון פורמולת המשך לתינוקות
עד  גיל 6 חודשים
(אלא אם הרופא ייעץ אחרת)
גיל התינוק
משקל מוערך בק"ג
מספר האכלות ב-24 שעות
מים (מ"ל)
כפיות מדידה שטוחות של נוטרילון (כפית ל-30 מ"ל)
0-14  ימים
2-8  שבועות
2  חודשים
3  חודשים
4  חודשים
5  חודשים
מ6- חודשים ואילך
2.5-3
3-3.5
3.5-4
4-5
5-6
6-7
>7
7
6
5
5
5
5
4
60
90
120
150
180
210
210
2
3
4
5
6
7
7
 
מגיל 6 חודשים ועד גיל 12 חודשים
(אלא אם הרופא ייעץ אחרת)
גיל התינוק
משקל מוערך בק"ג
מספר האכלות ב-24 שעות
מים (מ"ל)
כפיות מדידה שטוחות של נוטרילון (כפית ל-30 מ"ל)
6-12  חודשים
מ- 12חודשים ואילך
6-11
>10
3
3
180
210
6
7
 
חשוב להדגיש:
מדריך ההאכלה הוא מדריך כללי בלבד; ייתכן שהתינוק שלכם יזדקק ליותר או פחות מהכמות המוצגת. קראו תמיד את הוראות היצרן הכתובות בגב האריזה של התמ"ל הספציפי.
השתמשו תמיד בכפית המדידה המצורפת לקופסה.  
​​​​​
שימוש באתר מהווה אישור לשמישוש בעוגיות. לפרטים נוספים, נא לפנות לתקנון הפרטיות שלנו​​ הסכמה