מוצרים לתינוק

כל מה שאתם צריכים לקנות לתינוק שלכם

רשימת הציוד שתינוק שלכם צריך
תינוקות שזה עתה נולדו צריכים רק כמה פריטים הכרחיים, וקרוב לוודאי שתקבלו המון דברים  שימושיים לאחר שהתינוק ייוולד. אז מהם הדברים החשובים ביותר הדרושים לתינוק בימים שלאחר הלידה?
 
ציוד להאכלת התינוק
אם את מתכננת להניק תזדקקי לחזיות הנקה תומכות שנפתחות בקלות. רפידות הנקה יעזרו לך לספוג את הנזילות. אם התוכנית היא לשלב בין הנקה להאכלה מבקבוק תזדקקו גם למשאבת חלב, מכלים לאחסון החלב השאוב, בקבוקים, פטמות וציוד לעיקור. לשלושת האחרונים  תזדקקו אם החלטתם להאכיל את התינוק בתרכובת מזון לתינוקות או לשלב הזנה בתמ"ל והנקה. 
 
ציוד להחלפת חיתולים
גם אם את מתכננים להשתמש בחיתולים רב פעמיים, כדאי שיהיו לכם גם חיתולים לשימוש חד פעמי עבור הימים הראשונים. תצטרכו גם  מזרן החתלה, כלי רחצה, וכן תיק לנשיאת ציוד להחלפה מחוץ לבית. מומלץ לקנות גם שידת החתלה, שתחכה לשובכם בבית. החלפת חיתולים בגובה המותנים תמנע מכם להתכופף ותמנע כאבי גב.
 
הבגדים הראשונים שהתינוק צריך
הפריטים ההכרחיים: לפחות 6 בגדי גוף וגופיות, כמה חולצות ומכנסיים עם לחצנים להחלפה קלה יותר של החיתולים, גרביים וכובע. הורים רבים רוכשים גם חיתולי בד כדי להגן על הבגדים מפני פליטות או ריור.
 
היכן להשכיב את התינוק
עריסה נישאת היא המיטה המושלמת לתינוק בשבועות הראשונים שלו, כך תוכלו להשכיב אותו קרוב אליכם, בחדר השינה או בכל חדר אחר בו אתם שוהים. כמובן שאתם זקוקים גם למצעים בגודל המתאים. אם החלטתם להשכיב את התינוק במיטת תינוק בחדרו, כדי לקנות גם מוניטור לתינוק ומד טמפרטורה ולמקם אותם בחדר התינוק.
 
הציוד הדרוש לרחיצת התינוק
רוב ההורים מעדיפים לקנות אמבטיה לתינוקות, אחרים מעוניינים במתקן שמתלבש על כיור או האמבטיה בחדר הרחצה. כדאי לרכוש גם  תכשירי רחצה מיוחדים לתינוקות שהם הרבה יותר עדינים מתכשירי רחצה רגילים.
 
חובה: מושב למכונית
לפני הוצאת התינוק מבית החולים חשוב שתצטיידו במושב בטיחות תקני ותתקינו אותו על פי הוראות היצרן. מומלץ לקנות מושב בטיחות חדש. הסכנה במושב משומש: אם הוא עבר תאונה ייתכן שהוא לא מספק הגנה.
 
כך תבחרו עגלת תינוק
מדובר במבחר גדול וטווחי מחיר שונים לכן מומלץ לקחת בחשבון כמה גורמים:
       האם העגלה מאפשרת לתינוק לשכב באופן שטוח לגמרי כדי להגן על עמוד השדרה שלו הנמצא בתהליך גדילה?
       האם ניתן להשתמש בה בקלות ולהוביל אותה בנוחות?
       האם יש בה מקום לאחסון?
       האם היא מתקפלת ונכנסת בקלות לתא המטען של הרכב?
​​​​​​
שימוש באתר מהווה אישור לשמישוש בעוגיות. לפרטים נוספים, נא לפנות לתקנון הפרטיות שלנו​​ הסכמה